Yangın Kapısı Satışı

Yangın Kapısı İmalatı

Yangın kapısı imalat süreci zorlu bir süreçtir. Biz bu süreç boyunca her zaman doğru çözümleri sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Bizden dilediğiniz zaman yangın kapısı imalatı hizmeti alabilirsiniz. Yangın kapısı imalatı sırasında kaliteli ürünleri devreye sokuyoruz. Yıllardır bu adres üzerinde kapı üretimi ve satışı gerçekleştiriyoruz. Ürün yelpazemizi de her geçen gün geliştiriyoruz. Güçlendirilmiş özel sistemlerimiz teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlandı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Uzman personelimiz en uygun modelleri sizler için tasarlayabiliyor. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor.

Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Yangın kapıları yangının yayılmasını önler ve hayatta kalmanızı sağlar. Biz firma olarak her zaman en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz.

Yangın Kapısı Çeşitleri

Yangın gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulan yangın kapıları önemli konulardan bir tanesidir. Bu yüzde yangın kapısı sistemlerinde iyi hizmet bizim için önemlidir. İşyeri ve özel devlet dairelerinde yangın kapıları acil çıkış desteği sunar. Sevdiklerimiz arasında engel olan bu sistemleri titizlikle yapabiliyoruz. Firmamız bünyesinde uzman ve bilgili personeli ile beklentileri tam olarak karşılıyor.

Acil çıkış kapısı üretiminde yönetmeliklere tamamen uygun şekilde hareket ediyoruz. Yangının kontrol altına alınması için en uygun malzemeleri kullanıyoruz. Türkiye’de yangın kapıları konusunda uygun çözümlerimiz devam ediyor. Güncel kapı fiyatları için hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Nakliyat ve çalışan kalitesinden farklı noktalara kadar özel çözümlerimizi elinizin altına getiriyoruz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz. Yangın esnasında binayı hızla terk etmenizi sağlayan yangın kapıları zorunlu kullanılan sistemler arasındadır.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapılarını tercih edeceğiniz firmanın bu konuda kaliteli hizmet sunuyoruz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Çekmeköy Yangın Kapısı, Acil durumlarda tahliyenin güvenli bir şekilde sağlanmasına yarayan yangın kapıları ısıya ve dumana dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.

Binalarda oturan kişilerin güvenliği açısından yangın kapısının önemi artış gösterirken Çekmeköy yangın kapısı firmaları sektörde hizmet veren başarılı bir firmadır. Yangın riskine karşı alınabilecek önlemlerden biri yangın kapılarıdır. Firmamız yüksek kalitede insan hayatını riske atmayacak şekilde kapı üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yangın anından insanların paniklememesi ve yolunu şaşırmaması için şarjlı acil yönlendirmeler kullanılması büyük önem arz eder.

Çekmeköy Yangın Kapısı Hizmeti

Dumanı geçirmeyen yangın kapıları ile güvenli bir şekilde tahliye sağlanır. Özel olarak üretilen yüksek dayanıklılıkta olan Çekmeköy yangın kapıları çeşitli bir şekilde üretilmektedir. Bu kaşı çeşitleri;

  1. Panik barlı yangın kapıları,
  2. Çelik yangın kapıları,
  3. Cam yangın kapıları,
  4. Gözetleme bölümlü yangın kapıları,

 Firmamız uygun fiyatta kaliteli malzemelerden yangın kapıları üretmektedir. Aynı zamanda yangın kapıları hakkında var olan kanunlara göre kapı ölçülerine dikkat edilmelidir. En az 80 cm en, 200 cm ve üzeri yükseklik olmalıdır.

50 kişiden fazla yaşanılan binalarda yangın kapıları öne doğru açılmaktadır. Nedeni ise kalabalık olan binalarda hızlı bir şekilde tahliyenin sağlanmasıdır. Yüksek kalitede ürettiğimiz yangın kapıları 120 dakika boyunca ısı ve dumana karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kalite kontrolü doğrultusunda kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Yangın Kapısı Firmaları

Yangın kapılarından güvenli kaçışın sağlanması için kalite standartlarına uygun kapı çeşitleri sunuyoruz. Yönetmeliklere göre kullanımı zorunlu olan yangın kapıları çoğu binada kullanılmaktadır. Yangın kapısının en önemli işlevi ise yangının yayılmasını önleyerek can ve mal kaybına engel olmasıdır.

Müşterilerimizin isteğine göre tek kapılı ya da çift kapılı olarak üretim yapmaktayız. Çekmeköy yangın kapısı firmaları ücretleri kapı modellerinikn işlevlerine göre değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili iletişim adreslerimizden arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 yangın kapıları hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın kapıları tahliye konusunda en önemli güvenlik araçlarından bir tanesidir. Pek çok kişi yangın kapısı fiyatları hakkında detayları merak ediyor.

Yangın kapısı fiyatları yapılacak olan malzemenin özelliğine göre değişiklik gösterir. Yangın kapıları acil durumlarda insanların güvenilir bir şekilde tahliye edilmesini sağlar. Duman ve alevden korunmanıza yardımcı olan yangın kapıları özellikle büyük alanlarda kurtarıcı rolü üstleniyor. Herhangi bir yangın sırasında yayılım durumunu en az seviyeye indiren bu ürünler AVM gibi yerlerde zorunlu olarak kullanılıyor. Her iş yerinde veya çok katlı binalarda yangın kapıları yer almaktadır. Güçlendirilmiş yangın kapılarımızın tamamı teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlanmıştır. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor. Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Böylece çıkış işlemleri güvenilir bir şekilde tamamlanır.

2020 Yangın Kapısı Modelleri

Yangın gibi acil durumlarda güvenilir bir şekilde çıkmak isterseniz yangın kapılarını kolayca kullanabilirsiniz. İşyeri ve özel devlet dairelerinde acil çıkış desteğinden kolayca yararlanabilirsiniz.  Acil çıkış kapısı konusunda sizlere en iyi desteği veriyoruz. Biz güvenilir çözümler konusunda beklentilere yanıt veriyoruz. Özel çözümlerimizle tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Yangın durumlarında binalardan insan tahliyesini sağlayan personelin, ana kapı yerine Yangın Kapısını kullanması, olası can kayıplarını önlemektedir.

Teknik Hacim Kapısı

Ağır hizmet veren firmaların yangına dayanıklı kapılara her sektör kadar ihtiyacı vardır. Teknik hacim kapısı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik hacim kapısı, binalarda hava akım geçişi gerektiren trafo mahalleri, jeneratör odaları, kazan dairesi, elektrik odaları, asansör makine odaları, tesisat odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu kapılar opsiyonel olarak menfezli olabilmektedir. Menfeşli modellerinde haşerelerin geçişlerini engellemek için sineklik takılmaktadır. Anahtarlı olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise bulunduğu bölgeler yüksek güvenlik olması gereken bölgelerdir. Teknik hacim kapıları dışarıya açılacak şekilde projelendirilmektedir. Bu tür alanlarda en büyük risk kıvılcımdan dolayı yangın çıkmasıdır. Kapılara elektrikli yangın koruma şaftları uygulamasıyla yangın dolgusu yapılarak risk önlenebilmektedir. Olası yangın sonrasında dumanın sızdırmasını engelleyecek şekilde alt kısmında düzenek oluşturulmaktadır.

DKP veya galvenize sacdan ayarlanabilir kapı kasası kullanılması sayesinde hava geçişlerini engellemektedir. Hava geçişleri engellenmesinden dolayı yangının önüne geçmektedir. Olası küçük bir kıvılcımda hava geçişi olmadığından yangın büyümemektedir 

Teknik Hacim Kapısı İçin Doğru Adres

Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetinden ödün vermeden sizlere destek sağlamaktadır. Can ve mal kayıplarınızın ve olası felaketlerin önüne geçebilmek için uzman kadrosu ve gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere sunmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapıların dayanıklılığını ve kalitesini sizlere sunmanın sorumluluğunun farkındayız. Satış esnasından Montaj, kurulum ve servis aşamasına kadar deneyimli ve eğitimli kadromuz ile destek sağlamaktayız. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Talebiniz doğrultusuna uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Gaz, alev ve dumanın geçişlerini önlemek amacıyla üretilen kapılar talebiniz doğrultusunda camlı olarak da imal edilebilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında karşılaştığımız olumlu yanıtlardan gurur duyarak hareket etmekteyiz. Teknik hacim kapısı fiyatları için detaylı bilgiye iletişim hattımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Yangın kapısı imalatı için hizmetimiz den uygun fiyattan ulaşır. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı fiyatları verilmiştir.

 

Yüksek binalarda zorunlu hale gelen acil çıkış kapılarını üretiyoruz. Özel tasarımlar, özel taleplere uygun imalat işlemleri ile hizmet veriyoruz. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı fiyatları için ise piyasaya göre en uygun ödemeler ile hizmet verdiğimizi söylemek mümkün. Hem uygun ödemeler hem de kalitesinden ödün verilmeyen hizmet olması ilkemizdir. Hayati önem taşıyan yangın kapısının üretimi profesyonelliğimiz ile gerçekleşiyor.

 

Büyükçekmece Yangın Kapısı Çeşitleri

 

Yangın kapısında çok sayıda çeşit vardır. Kullanılan aksesuarlar, kalınlık, oluşturulan dereceler gibi farklı çeşitler oluşur. Büyükçekmece yangın kapısı çeşitleri tamamen alana uygun şekilde tasarlanmaktadır. Derecelerinin belirlenmesinde de yangından korunmak için uygun koşulların oluşturulması vardır. Tamamen kurallara uygun hareket ederek yangın kapısının  üretiminin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

  • 30, 60, 90, gibi 180 dereceye kadar kapılar üretiyoruz.
  • Üretim malzemelerimize göre kapı çeşitleri değişiyor.
  • Özel tasarım yapabiliriz.
  • EXIT acil çıkış kapısı yazan kapıların üretimini yapabiliriz.

 

Büyükçekmece Yangın Kapısı İmalatı Hizmeti

 

Eğer siz de istenen alan, apartman, iş yeri gibi bir alanda yangın kapısı yaptıracaksanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenli bir şekilde kurulacak olan bağlantının heemn ardından kapı üretimine başlıyoruz. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı hizmeti sizlere kaliteli ve güvenli şekilde ulaştırılır. Siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

> 0532 703 75 09 <

 

> 0532 711 74 23 <

 

> 0530 842 39 38 <

 

PROFESYONEL TESTEK ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN.

 

MÜŞTERİLERİMİZE ÇEKİLİŞSİZ VE KURASIZ % 5 İNDİRİM YAPIYORUZ.

 

ETİKETLER :Yangın Kapısı - yangın kapısı imalatı- yangın kapısı fiyatları –yangın kapısı - yangın kapısı fabrikası - yangın kapısı firmaları - yangın kapısı satışı başakşehir – ucuz yangın kapısı, teknik hacim kapısı- şaft kapısı – şaft kapağı – camlı yangın kapısı – ahşap yangın kapısı – ekonomik yangın kapısı – sertifikalı yangın kapısı – İstanbul yangın kapısı, yangın merdiveni - yangın merdiveni imalatı- yangın merdiveni fiyatları- yangın merdiveni firmaları- yangın merdiveni satışı- ucuz yangın merdiveni – makaralı yangın merdiveni – dairesel yangın merdiveni – paslanmaz yangın merdiveni - yangın merdivenleri - yangın merdiveni yönetmeliği- İstanbul yangın merdiveni - çelik çatı - çelik çatı imalatı- çelik çatı fiyatları- çelik çatı firmaları- bina çatısı - teras çatı - çelik konstrüksiyon – çelik  -  çatı - yangın sprinkleri – yangın söndürme – ferforje – ferforjeci – demir doğrama – demir doğramacı.

 

İster İstanbul İster Başke İlde Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN MAXİMUM 24 SAAT İÇERİSİNDE BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESTE OLACAĞIZ.

Diğer Makaleler

Yangın merdivenlerinin imalatı

Yangın merdivenlerinin imalatı Gelişen ve yenilenen çağı ile birlikte insan sağlığı artık çok daha fazla öneme sahip oldu. Artık bir ürün imal edilirken öncelikle insan sağlığına olan etkisine bakılıyor. Ardından ürün imal edilmeye başlanıyor. İşte yangın merdivenlerinde durum bu şekildedir. Herhangi bir afet, yangın gibi aniden gerçekleşen olumsuz koşullarda can kayıplarını en az seviyeye indirmeye çalışan yangın merdivenleri, imalatı açısından da oldukça önemlidir. Bina sakinlerinin hayatını kontrol etmek maksadıyla ve bina dışındaki komşu binaları da korumak amacıyla yangın merdivenleri imal edilerek önlem sa


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni Nasıl Olmalıdır?

Makaralı Yangın Merdiveni Nasıl Olmalıdır? Merdivenleri kullanırken güvenlik her zaman bir öncelik olmalıdır. Yuvarlanan merdivenler doğru kullanılmadığı takdirde tehlikeli olabilir. Merdiven kullanımdayken meydana gelebilecek bir yaralanmayı önlemek için atılabilecek adımlar vardır. Makaralı Yangın Merdiveni Nasıl Olmalıdır? Farklı tipte makaralı merdivenler vardır. Yürüyen merdivenlerin bileşimini belirleyen bir güvenlik merdiveni mevcuttur. Farklı genişlik ve yüksekliklerde çeşitli ebatlar mevcuttur. Güvenlik makaralı merdivenlerde daha fazla güvenlik için korkuluklar bulunur. Kullanılacak en güvenli makaralı merdiveni seçerken


Devamı

Yangın Merdivenlerinin Üretim Süreci Nasıldır?

Yangın Merdivenlerinin Üretim Süreci Nasıldır? Yangın merdiveni üretimi  sadece fabrikada değik aynı zamanda sahada imalat edilebilir bir yapıdır. Yangın merdiveni üretiminde gerekli olan şeyler nelerdir? Yangın merdiveni tamamıyla uzman ellerde üretilmesi gereken yapıların ın başında gelmektedir. Yangın merdiveni üretimi için gerekli belgelere sahip firmalar ile çalışmak gerekiyor. Yangın merdiveni üretim aşamasında çalışacak olan elemanların belirli sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Yangın merdiveni satı yapan firmaların ticaret bakınlığından izinli olması gerekmektedir. Piyasadaki yangın merdiveni üreticilerinin çoğu


Devamı

Tuzla yangın söndürme sprinkleri

Yangın riski yüksek olan yerlerde yangın söndürme sprinkleri kullanımı zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tuzla yangın söndürme sprinkleri firması Karaboğa mühendisliğe bağlı bir firma olup yangın güvenlik alanında en iyi firmalar arasındadır. Özellikle, İstanbul yangın söndürme sektöründe kayıtlı firmalar arasındadır. Bunun yanında FM200 gazlı söndürme sistemlerine de sahiptir. FM200 gazlı söndürme sistemi nedir? İş hayatında ve sosyal hayatta bir anda çıkan yangınlar hayatı sekteye uğratmaktadır. Bu konuda yangın söndürme sprinkleri devreye girmektedir. Sektörde en çok kullanılan FM 200


Devamı

Nerelerde yangın söndürme sprinkleri tercih edilir?

Ani bir yangında yapılması gereken en mantıklı sistem yangın söndürme sprinkleridir. Çünkü duman algılayan sensörlere sahiptir. Bunun yanında yangını en hızlı bir şekilde söndürmektedir. Yangını kontrole almaktadır. İşletme sahipleri ve konut sahiplerinin mutlaka edinmesi gerekmektedir. Özellikle Şile yangın söndürme sprinkleri firması Karaboğa mühendisliğe bağlı ve işini en kaliteli biçimde yapmaya çalışmaktadır. Yangın güvenlik sistemleri sektöründe Şile yangın söndürme sprinkleri firması lider firmalar arasında yer almaktadır. Nerelerde yangın söndürme sprinkleri tercih edilir? Yangın s&oum


Devamı

Taksim Yangın Merdiveni

Taksim Yangın Merdiveni Yangın çıkması durumunda Taksim yangın merdiveni asıl amaç insanları alevlerden korumak ve yangının yayılmasını önlemektir. Bu Taksim yangın merdiveni alandaki onlarca yıllık deneyimimizden yararlanın. Taksim yangın merdiveni, en katı estetik ve hırsızlığa karşı koruma gereksinimlerini karşılarken kanun koyucuların gerektirdiği dengeyi sağlar. Bir yangın merdiveni takmak ciddi durumlarda fark yaratabilir. Önleme ve sınırlama için mutlaka yangın merdiveni kullanmalısınız. Bunlar, uygun değer yangından korunma için iki anahtar kelimedir. Karaboğa Mühendislik, onlarca yıldır yapısal yangından korunma alanında bir uzmandır. Tecrü


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni Kurulumu ve montajı kolay olan makaralı yangın merdiveni genellikle bir ya da iki katlı binalar için kullanılır. Yangına karşı alınan güvenlik önlemleri arasında bulunan bu merdivenler çelik ya da demir malzeme kullanılarak üretilir. Merdivenin sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için plan proje aşamasının eksiksiz olarak yapılması gerekir. Makaralı yangın merdiveninin imalatı ve montajı mutlaka bina yapısı ile uyumlu olmalıdır. Bu sayede güvenli bir kullanım sağlanabilir. Spiral şeklinde olan merdivenlere kıyasla daha işlevsel olarak bilinen bu merdivenler binadan tahliyeyi daha kolay hale getirir. Merdivenle bulunan makara mekanizması rah


Devamı

Ucuz Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapısı, Dünya çapında büyük oranda hayatları kurtaran yangın kapıları, içeriden itilerek dışarı doğru çok kolay bir şekilde açılan ve kalabalık olan insanların sağlıklı ve güvenli bir şekilde çıkmalarını sağlar. Yangın kapılarını gösteren levhalar bulunur. Türkçe Yazı ile ÇIKIŞ yazılmaktadır. İngilizce dil ile EXIT olarak yazılmaktadır. Elektrikler kesildiğinde geceleri parlayan folyolar ile yapılan bu yazılar karanlıkta paralarlar. Bu sebeple insanların acil durumlarında hemen dikkat çeker. Yangın durumlarında insanların kolay ve güvenli bir şekilde çıkmasını sağlar ve büyük ora


Devamı

Beylikdüzü Yangın Söndürme Sprinkleri

Beylikdüzü Yangın Söndürme Sprinkleri, Bir işletme alınırken nasıl sigortası yapılıyorsa yangın söndürme sprinklerinin yapılması da gerekmektedir. Yangına ani müdahale için yangın söndürme sprinklerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Yangına yukarıdan yani tavana monte edilmiş sprinkler aracılığıyla hem can hem mal kaybının önüne geçilmektedir. Özellikle işini hem profesyonel hem de kaliteli yapan Beylikdüzü yangın söndürme sprinkleri firması alanında kılavuz olmuştur. Çünkü yangına otomatik olarak müdahale ederek yangınların önüne geçmede kulla


Devamı

Yangın merdiveni metre fiyatları

Yangın merdiveni metre fiyatları, Yangın merdiveni yapılırken yapılan binanın ihtiyacına göre tasarlanmaktadır. Buna ek olarak yangın merdiveni yapılacak binanın özellikleri de etkilemektedir. Bunun yanında yangın merdiveni yapılırken yangın yönetmeliğine uygun olarak yapılmak zorundadır. Aksi takdirde yangın merdiveni yapımı iptal edilecek veya yıkılacaktır. Yangın merdiveni yapılırken yapılacak alana göre yangın merdiveni metre fiyatları değişmektedir. Karaboğa firması olarak bütçeye uygun yangın merdiveni metre fiyatları sunmaktayız. Bu sayede hem kaliteli hem ekonomik bir hizmet vermekteyiz. Yangın merdiveni fiyatları Yangın merdiveni fi


Devamı