Yangın Kapısı Satışı

Yangın Kapısı İmalatı

Yangın kapısı imalat süreci zorlu bir süreçtir. Biz bu süreç boyunca her zaman doğru çözümleri sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Bizden dilediğiniz zaman yangın kapısı imalatı hizmeti alabilirsiniz. Yangın kapısı imalatı sırasında kaliteli ürünleri devreye sokuyoruz. Yıllardır bu adres üzerinde kapı üretimi ve satışı gerçekleştiriyoruz. Ürün yelpazemizi de her geçen gün geliştiriyoruz. Güçlendirilmiş özel sistemlerimiz teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlandı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Uzman personelimiz en uygun modelleri sizler için tasarlayabiliyor. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor.

Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Yangın kapıları yangının yayılmasını önler ve hayatta kalmanızı sağlar. Biz firma olarak her zaman en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz.

Yangın Kapısı Çeşitleri

Yangın gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulan yangın kapıları önemli konulardan bir tanesidir. Bu yüzde yangın kapısı sistemlerinde iyi hizmet bizim için önemlidir. İşyeri ve özel devlet dairelerinde yangın kapıları acil çıkış desteği sunar. Sevdiklerimiz arasında engel olan bu sistemleri titizlikle yapabiliyoruz. Firmamız bünyesinde uzman ve bilgili personeli ile beklentileri tam olarak karşılıyor.

Acil çıkış kapısı üretiminde yönetmeliklere tamamen uygun şekilde hareket ediyoruz. Yangının kontrol altına alınması için en uygun malzemeleri kullanıyoruz. Türkiye’de yangın kapıları konusunda uygun çözümlerimiz devam ediyor. Güncel kapı fiyatları için hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Nakliyat ve çalışan kalitesinden farklı noktalara kadar özel çözümlerimizi elinizin altına getiriyoruz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz. Yangın esnasında binayı hızla terk etmenizi sağlayan yangın kapıları zorunlu kullanılan sistemler arasındadır.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapılarını tercih edeceğiniz firmanın bu konuda kaliteli hizmet sunuyoruz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Çekmeköy Yangın Kapısı, Acil durumlarda tahliyenin güvenli bir şekilde sağlanmasına yarayan yangın kapıları ısıya ve dumana dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.

Binalarda oturan kişilerin güvenliği açısından yangın kapısının önemi artış gösterirken Çekmeköy yangın kapısı firmaları sektörde hizmet veren başarılı bir firmadır. Yangın riskine karşı alınabilecek önlemlerden biri yangın kapılarıdır. Firmamız yüksek kalitede insan hayatını riske atmayacak şekilde kapı üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yangın anından insanların paniklememesi ve yolunu şaşırmaması için şarjlı acil yönlendirmeler kullanılması büyük önem arz eder.

Çekmeköy Yangın Kapısı Hizmeti

Dumanı geçirmeyen yangın kapıları ile güvenli bir şekilde tahliye sağlanır. Özel olarak üretilen yüksek dayanıklılıkta olan Çekmeköy yangın kapıları çeşitli bir şekilde üretilmektedir. Bu kaşı çeşitleri;

  1. Panik barlı yangın kapıları,
  2. Çelik yangın kapıları,
  3. Cam yangın kapıları,
  4. Gözetleme bölümlü yangın kapıları,

 Firmamız uygun fiyatta kaliteli malzemelerden yangın kapıları üretmektedir. Aynı zamanda yangın kapıları hakkında var olan kanunlara göre kapı ölçülerine dikkat edilmelidir. En az 80 cm en, 200 cm ve üzeri yükseklik olmalıdır.

50 kişiden fazla yaşanılan binalarda yangın kapıları öne doğru açılmaktadır. Nedeni ise kalabalık olan binalarda hızlı bir şekilde tahliyenin sağlanmasıdır. Yüksek kalitede ürettiğimiz yangın kapıları 120 dakika boyunca ısı ve dumana karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kalite kontrolü doğrultusunda kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Yangın Kapısı Firmaları

Yangın kapılarından güvenli kaçışın sağlanması için kalite standartlarına uygun kapı çeşitleri sunuyoruz. Yönetmeliklere göre kullanımı zorunlu olan yangın kapıları çoğu binada kullanılmaktadır. Yangın kapısının en önemli işlevi ise yangının yayılmasını önleyerek can ve mal kaybına engel olmasıdır.

Müşterilerimizin isteğine göre tek kapılı ya da çift kapılı olarak üretim yapmaktayız. Çekmeköy yangın kapısı firmaları ücretleri kapı modellerinikn işlevlerine göre değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili iletişim adreslerimizden arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 yangın kapıları hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın kapıları tahliye konusunda en önemli güvenlik araçlarından bir tanesidir. Pek çok kişi yangın kapısı fiyatları hakkında detayları merak ediyor.

Yangın kapısı fiyatları yapılacak olan malzemenin özelliğine göre değişiklik gösterir. Yangın kapıları acil durumlarda insanların güvenilir bir şekilde tahliye edilmesini sağlar. Duman ve alevden korunmanıza yardımcı olan yangın kapıları özellikle büyük alanlarda kurtarıcı rolü üstleniyor. Herhangi bir yangın sırasında yayılım durumunu en az seviyeye indiren bu ürünler AVM gibi yerlerde zorunlu olarak kullanılıyor. Her iş yerinde veya çok katlı binalarda yangın kapıları yer almaktadır. Güçlendirilmiş yangın kapılarımızın tamamı teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlanmıştır. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor. Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Böylece çıkış işlemleri güvenilir bir şekilde tamamlanır.

2020 Yangın Kapısı Modelleri

Yangın gibi acil durumlarda güvenilir bir şekilde çıkmak isterseniz yangın kapılarını kolayca kullanabilirsiniz. İşyeri ve özel devlet dairelerinde acil çıkış desteğinden kolayca yararlanabilirsiniz.  Acil çıkış kapısı konusunda sizlere en iyi desteği veriyoruz. Biz güvenilir çözümler konusunda beklentilere yanıt veriyoruz. Özel çözümlerimizle tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Yangın durumlarında binalardan insan tahliyesini sağlayan personelin, ana kapı yerine Yangın Kapısını kullanması, olası can kayıplarını önlemektedir.

Teknik Hacim Kapısı

Ağır hizmet veren firmaların yangına dayanıklı kapılara her sektör kadar ihtiyacı vardır. Teknik hacim kapısı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik hacim kapısı, binalarda hava akım geçişi gerektiren trafo mahalleri, jeneratör odaları, kazan dairesi, elektrik odaları, asansör makine odaları, tesisat odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu kapılar opsiyonel olarak menfezli olabilmektedir. Menfeşli modellerinde haşerelerin geçişlerini engellemek için sineklik takılmaktadır. Anahtarlı olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise bulunduğu bölgeler yüksek güvenlik olması gereken bölgelerdir. Teknik hacim kapıları dışarıya açılacak şekilde projelendirilmektedir. Bu tür alanlarda en büyük risk kıvılcımdan dolayı yangın çıkmasıdır. Kapılara elektrikli yangın koruma şaftları uygulamasıyla yangın dolgusu yapılarak risk önlenebilmektedir. Olası yangın sonrasında dumanın sızdırmasını engelleyecek şekilde alt kısmında düzenek oluşturulmaktadır.

DKP veya galvenize sacdan ayarlanabilir kapı kasası kullanılması sayesinde hava geçişlerini engellemektedir. Hava geçişleri engellenmesinden dolayı yangının önüne geçmektedir. Olası küçük bir kıvılcımda hava geçişi olmadığından yangın büyümemektedir 

Teknik Hacim Kapısı İçin Doğru Adres

Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetinden ödün vermeden sizlere destek sağlamaktadır. Can ve mal kayıplarınızın ve olası felaketlerin önüne geçebilmek için uzman kadrosu ve gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere sunmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapıların dayanıklılığını ve kalitesini sizlere sunmanın sorumluluğunun farkındayız. Satış esnasından Montaj, kurulum ve servis aşamasına kadar deneyimli ve eğitimli kadromuz ile destek sağlamaktayız. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Talebiniz doğrultusuna uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Gaz, alev ve dumanın geçişlerini önlemek amacıyla üretilen kapılar talebiniz doğrultusunda camlı olarak da imal edilebilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında karşılaştığımız olumlu yanıtlardan gurur duyarak hareket etmekteyiz. Teknik hacim kapısı fiyatları için detaylı bilgiye iletişim hattımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Yangın Merdiveni İmalatı

Çekmeköy Yangın Merdiveni İmalatı, Yangın merdiveni imalatı için kullanılacak alan belirlenmektedir. Eğer dış cephede için yangın merdiveni tercih edilecek ise paslanmaz model tercih edilmedir. Çekmeköy de uzun zamandır yangın merdivenleri firması olarak kurumsal bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile günden güne büyüyen firmamız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. İnsan yaşamını oluşuz bir şekilde etkileyen yangınlarda içeride bulunan kişilerin dışarıya yangın merdiveni aracılığı ile güvenli çıkışı sağlanmaktadır. Yangın merdiveni imalatında firmamız müş


Devamı

Otomatik Yangın Sprink Sistemi

Otomatik Yangın Sprink Sistemi, Ülkemizde ister istemez, yangın gibi olumsuz bazı durumlar yaşanmakta ve önlemlerin alınması gerekmektedir. Otomatik yangın sprink sistemi ile bundan sonra sizlerde yangına erken müdahale vermeye başlayacaksınız. Daha sorunsuz ve aynı zamanda da güvenliğin üst düzeyde yer aldığı bir yaşamın parçası olmaya başlarsınız. İstenmeyen olası bir tehdit içeren durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Yangınlar olduğu zaman, can ve aynı zamanda beraberinde mal kayıpların yaşanmasına zemin hazırlamaya neden oluyor. Bu gibi olumsuz gördüğümüz durumların yaşanmaması gerekir. Firmamız en iyi hizmetlerini size özel


Devamı

Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın Merdiveni Fiyatları “Yangın merdiveni” keşif süreci ile tasarım ve proje çalışmalarında doğru çeşitlere sahip kapsamlı bir firmayız. Proje ve İmalat Bir yangın merdiveninin hazırlanmasında öncelikle keşif isteyebilirsiniz. Bunun da öncesinde yaptırmaya karar vermesi gereken kişilerin görüşlerini alabilirsiniz. Türkiye’de yangın merdiveni olmayan bina sayısı çok olduğundan hatalı durumlar normal gibi görünmekte ve çoğu kişi ihtiyaç bile duymamaktadır. Dolayısıyla bir olay olduğunda karar alanlar çok fazladır. Keşif isterken fikir toplayarak başvuru yaparsanız daha rahat hareket etmiş olursunuz


Devamı

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Üsküdar Kamera ve Güvenlik Sistemleri, Her zaman kaliteli hizmetleri ile güven sağlayan Üsküdar kamera ve güvenlik sistemleri firmamız için insanların korunması çok daha önemli olmaktadır. Kaliteli Güvenlik Hizmetlerinde Uzmanlık Her zaman bölge halkının güvenliğini sağlamak için hiç durmada çalışan Üsküdar kamera ve güvenlik sistemleri firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Genel olarak güvenliğin çok zor olduğu günümüzde kameralı güvenlik sistemleri çok önemli bir yere sahip olup çok fazla tercih edilmektedir. Her türlü yaşam alanları


Devamı

Yangın Kapısı Satışı

Yangın Kapısı İmalatı Yangın kapısı imalat süreci zorlu bir süreçtir. Biz bu süreç boyunca her zaman doğru çözümleri sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Bizden dilediğiniz zaman yangın kapısı imalatı hizmeti alabilirsiniz. Yangın kapısı imalatı sırasında kaliteli ürünleri devreye sokuyoruz. Yıllardır bu adres üzerinde kapı üretimi ve satışı gerçekleştiriyoruz. Ürün yelpazemizi de her geçen gün geliştiriyoruz. Güçlendirilmiş özel sistemlerimiz teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlandı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştiriyoruz.


Devamı

Yangın Tüpü Satışı

Çekmeköy Yangın Tüpü, Yangından korunmak ve olası bir yangın çıkma durumunda ilk müdahaleyi profesyonel bir şekilde yapmak için yangın tüpü satın alabilirsiniz. Yangın söndürme tüplerinden elle müdahalenin yanı sıra otomatik söndürme sistemlerinde de yararlanılmaktadır. Yangına ilk müdahaleyi uygulayan yangın söndürme tüplerinde birçok çeşit bulunmaktadır. İstediğiniz çeşitte ve sayıda tüpü, firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Kullanılacak olan binanın yapısına ve bulunan materyallere göre yangın tüpü seçilmesi çok daha faydalı olacaktır


Devamı

Islak sistem söndürme sistemleri

Islak sistem söndürme sistemleri, ıslak borulu sprinkler sistemler olarak da bilinirler. Bu sistemlerin en önemli özellikleri sürekli olarak basınçlı su ile dolu olmalarıdır. Islak sistem söndürme sistemleri, suyun donma ve buharlaşma riski olduğundan dolayı sıcaklığın 95 dereceyi geçmediği yerlerde kullanıma uygundur. Donma durumu meydana gelmemesi için düşük ısı sorunu olan yerlerde antifriz sistemi ya da elektrikli izlemeli ısıtıcı kablo sistemleri ile korunması gerekmektedir.Islak sistem söndürme sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi ortak kolondan beslenen zonlara ayrılıyor olmalarıdır. Yüksek depolama alanları


Devamı

FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri

FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri FM 200 yangın söndürme sistemleri, renksiz ve kokusuz bir gaz olması nedeni ile yangın söndürme işlemi esnasında tercih edilir. FM 200 yangın söndürme sistemleri tüplere doldurularak kullanılır. FM 200 yangın söndürme sistemlerinin doldurulduğu tüplerin basınç seviyesi 25 barın altında olmalıdır. Dolum yapıldığı tüplerde sıvı şeklinde muhafıza edilirler. En sık kullanılan yangın söndürme sistemleri çeşitlerinden olan FM 200 kullanıldıktan sonra kullanıldığı alana herhangi bir zarar vermez bu nedenle yangından koruma önlemi alınmak istenen yerlerde ilk tercihlerden biridir. Zararl


Devamı

Kuru Sistem Yangın Söndürme

Kuru Sistem Yangın Söndürme Kuru sistem yangın söndürme sistemleri, kuru borulu sprinkler sistemler olarak da bilinirler. Bu sistemlerde kuru alarm vanasının üstü sürekli olarak basınçlı hava ya da inert gaz ile basınç altında tutulurken, kuru alarm vanasının alt kısmı ise sürekli olarak su ile basınç altında tutulur. Bu sistemler donma hasarı olma ihtimali yüksek yerlerde ya da sıcaklığın 70 dereceyi aştığı yerlerde kullanıma uygundur. Kuru borulu sprinkler sistemler olarak bilinen kuru sistem yangın söndürme sistemleri beş farklı çeşide sahiptir. Bunlar; dik tip sprinkler, kuru tip sprinkler, yatay duvar tipi sprinkler, sarkık t


Devamı

Yangın Dolapları Koruma Sistemi

Yangın Dolapları Koruma Sistemi Yangın dolapları koruma sistemi bazı alanlara kurulumu zorunlu hale getirilmiş yangın koruma cihazlardır. Yangın dolapları koruma sistemi ürünlerinin kullanımının zorunlu olduğu alanlar, bin metrekareden büyük imalathaneler, atölyeler, depolar, konaklama alanları gibi alanlarda, altıyüz metrekareden büyük otoparkalrda ve 350 kW’ın üzerinde yer alan kazan daileridir. Yangın dolapları koruma sistemleri ürünlerinde kullanılan yangın dolaplaro her katta bulundurulmak zorundadır. Yangın dolaplı korum sistemlerinin kullanılacağo alanlar yangın duvarları ile ayrılmış olmalı ve uzaklıkları 30 metreden fazla olmamalıdır. D


Devamı