Yangın Kapısı Satışı

Yangın Kapısı İmalatı

Yangın kapısı imalat süreci zorlu bir süreçtir. Biz bu süreç boyunca her zaman doğru çözümleri sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Bizden dilediğiniz zaman yangın kapısı imalatı hizmeti alabilirsiniz. Yangın kapısı imalatı sırasında kaliteli ürünleri devreye sokuyoruz. Yıllardır bu adres üzerinde kapı üretimi ve satışı gerçekleştiriyoruz. Ürün yelpazemizi de her geçen gün geliştiriyoruz. Güçlendirilmiş özel sistemlerimiz teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlandı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Uzman personelimiz en uygun modelleri sizler için tasarlayabiliyor. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor.

Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Yangın kapıları yangının yayılmasını önler ve hayatta kalmanızı sağlar. Biz firma olarak her zaman en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz.

Yangın Kapısı Çeşitleri

Yangın gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulan yangın kapıları önemli konulardan bir tanesidir. Bu yüzde yangın kapısı sistemlerinde iyi hizmet bizim için önemlidir. İşyeri ve özel devlet dairelerinde yangın kapıları acil çıkış desteği sunar. Sevdiklerimiz arasında engel olan bu sistemleri titizlikle yapabiliyoruz. Firmamız bünyesinde uzman ve bilgili personeli ile beklentileri tam olarak karşılıyor.

Acil çıkış kapısı üretiminde yönetmeliklere tamamen uygun şekilde hareket ediyoruz. Yangının kontrol altına alınması için en uygun malzemeleri kullanıyoruz. Türkiye’de yangın kapıları konusunda uygun çözümlerimiz devam ediyor. Güncel kapı fiyatları için hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Nakliyat ve çalışan kalitesinden farklı noktalara kadar özel çözümlerimizi elinizin altına getiriyoruz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz. Yangın esnasında binayı hızla terk etmenizi sağlayan yangın kapıları zorunlu kullanılan sistemler arasındadır.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapılarını tercih edeceğiniz firmanın bu konuda kaliteli hizmet sunuyoruz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Çekmeköy Yangın Kapısı, Acil durumlarda tahliyenin güvenli bir şekilde sağlanmasına yarayan yangın kapıları ısıya ve dumana dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.

Binalarda oturan kişilerin güvenliği açısından yangın kapısının önemi artış gösterirken Çekmeköy yangın kapısı firmaları sektörde hizmet veren başarılı bir firmadır. Yangın riskine karşı alınabilecek önlemlerden biri yangın kapılarıdır. Firmamız yüksek kalitede insan hayatını riske atmayacak şekilde kapı üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yangın anından insanların paniklememesi ve yolunu şaşırmaması için şarjlı acil yönlendirmeler kullanılması büyük önem arz eder.

Çekmeköy Yangın Kapısı Hizmeti

Dumanı geçirmeyen yangın kapıları ile güvenli bir şekilde tahliye sağlanır. Özel olarak üretilen yüksek dayanıklılıkta olan Çekmeköy yangın kapıları çeşitli bir şekilde üretilmektedir. Bu kaşı çeşitleri;

  1. Panik barlı yangın kapıları,
  2. Çelik yangın kapıları,
  3. Cam yangın kapıları,
  4. Gözetleme bölümlü yangın kapıları,

 Firmamız uygun fiyatta kaliteli malzemelerden yangın kapıları üretmektedir. Aynı zamanda yangın kapıları hakkında var olan kanunlara göre kapı ölçülerine dikkat edilmelidir. En az 80 cm en, 200 cm ve üzeri yükseklik olmalıdır.

50 kişiden fazla yaşanılan binalarda yangın kapıları öne doğru açılmaktadır. Nedeni ise kalabalık olan binalarda hızlı bir şekilde tahliyenin sağlanmasıdır. Yüksek kalitede ürettiğimiz yangın kapıları 120 dakika boyunca ısı ve dumana karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kalite kontrolü doğrultusunda kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Yangın Kapısı Firmaları

Yangın kapılarından güvenli kaçışın sağlanması için kalite standartlarına uygun kapı çeşitleri sunuyoruz. Yönetmeliklere göre kullanımı zorunlu olan yangın kapıları çoğu binada kullanılmaktadır. Yangın kapısının en önemli işlevi ise yangının yayılmasını önleyerek can ve mal kaybına engel olmasıdır.

Müşterilerimizin isteğine göre tek kapılı ya da çift kapılı olarak üretim yapmaktayız. Çekmeköy yangın kapısı firmaları ücretleri kapı modellerinikn işlevlerine göre değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili iletişim adreslerimizden arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 yangın kapıları hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın kapıları tahliye konusunda en önemli güvenlik araçlarından bir tanesidir. Pek çok kişi yangın kapısı fiyatları hakkında detayları merak ediyor.

Yangın kapısı fiyatları yapılacak olan malzemenin özelliğine göre değişiklik gösterir. Yangın kapıları acil durumlarda insanların güvenilir bir şekilde tahliye edilmesini sağlar. Duman ve alevden korunmanıza yardımcı olan yangın kapıları özellikle büyük alanlarda kurtarıcı rolü üstleniyor. Herhangi bir yangın sırasında yayılım durumunu en az seviyeye indiren bu ürünler AVM gibi yerlerde zorunlu olarak kullanılıyor. Her iş yerinde veya çok katlı binalarda yangın kapıları yer almaktadır. Güçlendirilmiş yangın kapılarımızın tamamı teknik şartnamelere uygun şekilde hazırlanmıştır. Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe uluslararası standartlara uygun sertifikalı destek veriyor. Yangın kapılarımızın tamamı duman ve ısı geçirmez özelliğine sahiptir. Böylece çıkış işlemleri güvenilir bir şekilde tamamlanır.

2020 Yangın Kapısı Modelleri

Yangın gibi acil durumlarda güvenilir bir şekilde çıkmak isterseniz yangın kapılarını kolayca kullanabilirsiniz. İşyeri ve özel devlet dairelerinde acil çıkış desteğinden kolayca yararlanabilirsiniz.  Acil çıkış kapısı konusunda sizlere en iyi desteği veriyoruz. Biz güvenilir çözümler konusunda beklentilere yanıt veriyoruz. Özel çözümlerimizle tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Yangın kapısı sistemlerimizle beklentilere cevap veriyoruz.

Kaliteli ve kullanışlı bir yangın kapılarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Yangın kapısı üretimi ve satışı konusunda yangın kapısı seçenekleri sizleri bekliyor.

Yangın durumlarında binalardan insan tahliyesini sağlayan personelin, ana kapı yerine Yangın Kapısını kullanması, olası can kayıplarını önlemektedir.

Teknik Hacim Kapısı

Ağır hizmet veren firmaların yangına dayanıklı kapılara her sektör kadar ihtiyacı vardır. Teknik hacim kapısı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik hacim kapısı, binalarda hava akım geçişi gerektiren trafo mahalleri, jeneratör odaları, kazan dairesi, elektrik odaları, asansör makine odaları, tesisat odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu kapılar opsiyonel olarak menfezli olabilmektedir. Menfeşli modellerinde haşerelerin geçişlerini engellemek için sineklik takılmaktadır. Anahtarlı olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise bulunduğu bölgeler yüksek güvenlik olması gereken bölgelerdir. Teknik hacim kapıları dışarıya açılacak şekilde projelendirilmektedir. Bu tür alanlarda en büyük risk kıvılcımdan dolayı yangın çıkmasıdır. Kapılara elektrikli yangın koruma şaftları uygulamasıyla yangın dolgusu yapılarak risk önlenebilmektedir. Olası yangın sonrasında dumanın sızdırmasını engelleyecek şekilde alt kısmında düzenek oluşturulmaktadır.

DKP veya galvenize sacdan ayarlanabilir kapı kasası kullanılması sayesinde hava geçişlerini engellemektedir. Hava geçişleri engellenmesinden dolayı yangının önüne geçmektedir. Olası küçük bir kıvılcımda hava geçişi olmadığından yangın büyümemektedir 

Teknik Hacim Kapısı İçin Doğru Adres

Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetinden ödün vermeden sizlere destek sağlamaktadır. Can ve mal kayıplarınızın ve olası felaketlerin önüne geçebilmek için uzman kadrosu ve gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere sunmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapıların dayanıklılığını ve kalitesini sizlere sunmanın sorumluluğunun farkındayız. Satış esnasından Montaj, kurulum ve servis aşamasına kadar deneyimli ve eğitimli kadromuz ile destek sağlamaktayız. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Talebiniz doğrultusuna uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Gaz, alev ve dumanın geçişlerini önlemek amacıyla üretilen kapılar talebiniz doğrultusunda camlı olarak da imal edilebilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında karşılaştığımız olumlu yanıtlardan gurur duyarak hareket etmekteyiz. Teknik hacim kapısı fiyatları için detaylı bilgiye iletişim hattımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Yangın kapısı imalatı için hizmetimiz den uygun fiyattan ulaşır. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı fiyatları verilmiştir.

 

Yüksek binalarda zorunlu hale gelen acil çıkış kapılarını üretiyoruz. Özel tasarımlar, özel taleplere uygun imalat işlemleri ile hizmet veriyoruz. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı fiyatları için ise piyasaya göre en uygun ödemeler ile hizmet verdiğimizi söylemek mümkün. Hem uygun ödemeler hem de kalitesinden ödün verilmeyen hizmet olması ilkemizdir. Hayati önem taşıyan yangın kapısının üretimi profesyonelliğimiz ile gerçekleşiyor.

 

Büyükçekmece Yangın Kapısı Çeşitleri

 

Yangın kapısında çok sayıda çeşit vardır. Kullanılan aksesuarlar, kalınlık, oluşturulan dereceler gibi farklı çeşitler oluşur. Büyükçekmece yangın kapısı çeşitleri tamamen alana uygun şekilde tasarlanmaktadır. Derecelerinin belirlenmesinde de yangından korunmak için uygun koşulların oluşturulması vardır. Tamamen kurallara uygun hareket ederek yangın kapısının  üretiminin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

  • 30, 60, 90, gibi 180 dereceye kadar kapılar üretiyoruz.
  • Üretim malzemelerimize göre kapı çeşitleri değişiyor.
  • Özel tasarım yapabiliriz.
  • EXIT acil çıkış kapısı yazan kapıların üretimini yapabiliriz.

 

Büyükçekmece Yangın Kapısı İmalatı Hizmeti

 

Eğer siz de istenen alan, apartman, iş yeri gibi bir alanda yangın kapısı yaptıracaksanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenli bir şekilde kurulacak olan bağlantının heemn ardından kapı üretimine başlıyoruz. Büyükçekmece yangın kapısı imalatı hizmeti sizlere kaliteli ve güvenli şekilde ulaştırılır. Siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

> 0532 703 75 09 <

 

> 0532 711 74 23 <

 

> 0530 842 39 38 <

 

PROFESYONEL TESTEK ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN.

 

MÜŞTERİLERİMİZE ÇEKİLİŞSİZ VE KURASIZ % 5 İNDİRİM YAPIYORUZ.

 

ETİKETLER :Yangın Kapısı - yangın kapısı imalatı- yangın kapısı fiyatları –yangın kapısı - yangın kapısı fabrikası - yangın kapısı firmaları - yangın kapısı satışı başakşehir – ucuz yangın kapısı, teknik hacim kapısı- şaft kapısı – şaft kapağı – camlı yangın kapısı – ahşap yangın kapısı – ekonomik yangın kapısı – sertifikalı yangın kapısı – İstanbul yangın kapısı, yangın merdiveni - yangın merdiveni imalatı- yangın merdiveni fiyatları- yangın merdiveni firmaları- yangın merdiveni satışı- ucuz yangın merdiveni – makaralı yangın merdiveni – dairesel yangın merdiveni – paslanmaz yangın merdiveni - yangın merdivenleri - yangın merdiveni yönetmeliği- İstanbul yangın merdiveni - çelik çatı - çelik çatı imalatı- çelik çatı fiyatları- çelik çatı firmaları- bina çatısı - teras çatı - çelik konstrüksiyon – çelik  -  çatı - yangın sprinkleri – yangın söndürme – ferforje – ferforjeci – demir doğrama – demir doğramacı.

 

İster İstanbul İster Başke İlde Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN MAXİMUM 24 SAAT İÇERİSİNDE BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESTE OLACAĞIZ.

Diğer Makaleler

Sprink Sistemleri Yangınlara Otomatik Müdahale Eder

Sprink Sistemleri Yangınlara Otomatik Müdahale Eder Yangın sprink sistemleri yangın olasılığı olan yerlerde kurulumu yapılarak olası yangın anında yangının orduğu alana noktasal müdahale ederek yangını söndüren bir sistemdir. Yangın sprink sistemleri yangınlara müdahale ederek söndürmesi için avrupa ülkesinde ilk kullanıma sunularak ve sonrasında bütün dünyada yayılarak kullanımı yaygınlaşmış bir üründür. Yangın sprink sistemleri başta istanbul olmak üzere türkiye ve komşu ülkelerin tamamında aktif hizmet vermektedir. Yangın sprink sistemleri açık veya kapalı olan bütün alanlarda yağmurlama sist


Devamı

Yangın Sprink Tesisatı İmalatı Hizmeti Veriyoruz

Yangın Sprink Tesisatı İmalatı Hizmeti Veriyoruz Yangın sprink sistemleri hakkında bizden destek almak için iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak uzman ekiplerimizden ücretsiz bilgiler edinebilirsiniz. Yangın sprink sistemleri uygulamalarımız hakkında bilgiler edinmek için istanbul lider firmaları arasında yer aldığımızı bilmenzi isteriz. Yangın sprink tesisatı uygulaması hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Yangın sprink tesisatı işinde uzmanlaşmış firmamız sizlere yapacağı uygulamada bütün tecrübesini kullanarak sizleri veya korumaya çalıştığınız yapılarınızı korumaktayız. Yangın sprinklerinin bir çok versiyonu vardır bunlar


Devamı

Yangın Sprink Sistemleri Konusunda Bizden Destek Alabilirsiniz

Yangın Sprink Sistemleri Konusunda Bizden Destek Alabilirsiniz Yangın sprink sistemleri imalatı alanında yıllardır müşterilerine hizmet veren profesyonel bir yangın firmasıyız. Yangın sprink sistemleri kimsenin olmadığı alanlarda çıkan yangınlara ihbar sisteminde aldığı emir ile harekete geçerek yangına su püskürtme yöntemiyle söndüren profesyonel bir sistem olduğunu bilmenizi isteriz. Yangın sprink sistemlerinin kurulumunun zorunlu olduğu yerlerde devlet kurumunda görevli kişilerin talepleri üzerine kurulumunun yapıldığı bir sistemdir. Yangın sistemlerinin kurulumu gerek yapı sahibine gerek sigorta şirketlerinin faydasına olan vir durumdur. Yangın spr


Devamı

Yangın Merdiveni Metre Fiyatları Nelerdir?

Yangın Merdiveni Metre Fiyatları Nelerdir? Yangın merdiveni güncel metre fiyatları (2022 - 2023) hakkında dataylı bilgilerin olduğu sayfadasınız. En güncel yangın merdiveni fiyatlarının yer alsıpı sayfamızda merak ettiğiniz herşeyi bulabileceğinizi bilmenizi isteriz. Güncel yangın merdiveni fiyatları edinmek için kapı kapı dolaşmanıza gerek yok aşağıdaki fiyatları baz alarak yaptırmayı düşündüğünüz yangın merdiveni yaklaşık maliyetlerini çıkarabilmenizin tek yolu aşağıdaki yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. MODEL 1  Z tipi olarak yönetmelikte adı geçen ve itfaiye tarafından sorunsuz şekilde kabul gören mo


Devamı

İstanbul Yangın Tesisatı Alanında Hizmet Veren Firmamızdan Profesyonel Destek Alabilirsiniz

İstanbul Yangın Tesisatı Alanında Hizmet Veren Firmamızdan Profesyonel Destek Alabilirsiniz Yangın tesisatı Yangın tesisatı kurulumunu istanbul başta olmak üzere bir çok ilimizdede profesyonel hizmet sunuyoruz. Yangın tesisatı Yangın tesisatı kurulumundaki asıl nedenin yangın anında yangına aniden müdahale edecek sistemin adıdır. Yangın tesisatının bir çok çeşidi vardır... sulu yangın tesisatı, kuru yangın tesisatı ve gazlı sprink sistemleri olmak üzere bir çok model ve sistemin var olduğunu biliyoruz. Kuru yangın tesisatı Kuru yangın tesisatı'nın başlıca üzelliği yangın ihbar sisteminde uyarı geldiğinde otomatikmen motorlara komur verilip su


Devamı

Yangın Sprink Tesisat Kurulumunu Ve Devreye Alma İşlerini Yapan Firma Olduğumuzu Biliyormuydunuz?

Yangın Sprink Tesisat Kurulumunu Ve Devreye Alma İşlerini Yapan Firma Olduğumuzu Biliyormuydunuz? Karaboğa firmamız sizlerin ve işyerlerinizin güvenliği için yüksek teknolojilerdende faydalanarak yangın söndürme sprinkler tesisatı kurulumu ve satışı yapmaktayız. Yangın sprink tesisatı kurulumu ve devreye alınması işlerinizi iğneden ipliğe tam ve eksiksiz olarak yapan firmalardan biriyiz. Maklelerimizin tamamında ilk ve tek kelimelerinin geçtiği cümleleri kurmamızın sebebi 1974 yıllından beri bu sektörde aktif hizmet vermemizden kaynaklandığınıda buradan belirtmek isteriz. Yangın tesisat işlerini yapan birçok firmadan biriyiz... ancak bazı extra yetenekler


Devamı

İstanbul Z Tipi Yangın Merdiveni İmalatı Ve Satışı Sayfasıdır

İstanbul Z Tipi Yangın Merdiveni İmalatı Ve Satışı Sayfasıdır Firmamız karaboğa mühendislik uzun yıllardır yangın sektöründe varlığını sürdüren ve bir çok yangın merdiveni firmasına teknik destek vererek hizmet kalitesini sadece müşterilerinin yangın yükseltmek yetinmeyip partner firmalarada birçok alanda destek vererek her geçen gün saygınlığını artırarak toluna devam eden bie şirkettir. Karaboğa yangın mühendisliği yapmakta olan ve bu alanda yangın merdiveni, yangın kapısı, yangın tüpü, yangın dolabı ve yangın tesisatı alanında hizmet veren profesyonel bir şirkettir. Karaboğa dairesel yangın merdiveni konusundada faz


Devamı

Garantili Ucuz Yangın Merdiveni Yapılışı Hakkındaki Bilgilendirme Sayfasıdır

Garantili Ucuz Yangın Merdiveni Yapılışı Hakkındaki Bilgilendirme Sayfasıdır Yangın merdiveninin yapılışı oldukça önemli bir konudur. Yangın merdiveni yönetmeliğinde açık olarak belirtilen koşullarda yangın merdiveninin hangi malzemeden yapılması gerekmiştir. Yangın merdiveninin boyu ve genişliği her konuta göre değişiklik gösterebilir. Hatta kullanılan malzemelerde konutlara değişiklik göstermektedir. Yangın merdiveni yapımında işin ehli olan bir ustanın çalışması oldukça önemlidir. İmal aşaması, yangın merdivenini montaj aşaması dikkatle yapılması gerekmektedir. Yangın merdiveninde kullanılan malzemeler son derece kaliteli ve yö


Devamı

İstanbul Ümraniye Yangın Merdiveni İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar Hakkındaki Bilgilendirme Sitesidir.

İstanbul Ümraniye Yangın Merdiveni İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar Hakkındaki Bilgilendirme Sitesidir. İstanbul Ümraniye Yangın Merdiveni İmalatı firmaları fiyat konusunda sizlere ekonoik fiyatlara satış yapamadığı için olabildiğince maliyetleri kısmak için gerek malzeme gerek kar marjlarından taviz vermektedirler. İstanbul Ümraniye Yangın Merdiveni Fiyatları global pazarda olduğu gibi iç pazardada oluşan malzeme zamlarından dolayı artık çokta ucuz maliyetler ile yangın merdiveni imalatı yapılamadığını buradan sizlere belirtmek isteriz. İstanbul Ümraniye Yangın Merdiveni Firmaları kaliteli üretim yapmak için gerekli personel ve kakinalara


Devamı

İstanbul Yangın Merdiveni Teknik Şartnamesi Hakkında Bilgilendirme Sitesidir

İstanbul Yangın Merdiveni Teknik Şartnamesi Hakkında Bilgilendirme Sitesidir İnsan yaşamının mevcut olduğu her binada zorunlu hale getirilen yangın merdiveni, yangın ve bu gibi acil durumlarda ihtiyaç duyurabilmek en önemli ihtiyaçlar listesinde yer almaktadır. Okul, konut, iş merkezi gibi pek çok farklı binada bulunması zaruri olan bu merdivenlerin üretimi ilgili yönetmelik doğrultusunda gerçekleştirildiğinden satışı esnasında da yangın merdiveni teknik şartname imzalanmaktadır. Yangın Merdiveni Teknik Şartname Nedir? Yangın Merdiveni üretici ve satıcı firmalar tarafından hazırlanan yangın merdiveni teknik şartnamesi, yönetmelik doğrultusunda imal ed


Devamı